facebookinstagram
co-to-jest-lagree

CO TO JEST LAGREE?

Metoda Lagree to trening, który pomoże Ci wyszczuplić ciało, zbudować siłę i wytrzymałość.

POZNAJ LAGREE

Metoda Lagree Fitness, wynaleziona i opracowana przez legendarnego profesjonalistę fitness Sebastiena Lagree, to w pełni inkluzywna, opatentowana, nieustannie rozwijana metoda treningu stosowana w ponad 500 studiach fitness na całym świecie, wykorzystująca specjalną, nowoczesną maszynę Megaformer.

 

„Metoda Lagree” to metoda ćwiczeń o wysokiej intensywności, a jednocześnie niskim obciążeniu stawów. Napina, wzmacnia i tonizuje mięśnie w ciągu sesji treningowej trwającej zaledwie 45 minut. Ponadto wiele ćwiczeń Lagree obejmuje jednoczesne użycie nawet 600 mięśni, dzięki czemu ta metoda jest jeszcze bardziej wydajna czasowo dla osób, które szukają szybkich, ale trwałych rezultatów.

POZNAJ LAGREE

MEGAFORMER

Wszystkie ćwiczenia w Lagree Warsaw odbywają się na maszynie Megaformer EVO. Na tym urządzeniu, chronionym ponad 150 patentami, można wykonać ponad 1 000 ćwiczeń całego ciała. Ta najnowocześniejsza maszyna, oparta o ponad 20 lat prac nad jej konstrukcją, została stworzona do intensywnego użytkowania na sesjach grupowych i gwarantuje szybkie treningi dla każdego poziomu sprawności, wieku i typu sylwetki.

 

Niezależnie od tego, czy jesteś sportowcem, fanem fitnessu, czy dopiero zaczynasz, metoda Lagree i Megaformer EVO rzucą wyzwanie Twojemu ciału i umysłowi, jak nigdy dotąd – wykorzystując opatentowaną technologię sprężynową Lagree Fitness, która gwarantuje efektywne napięcie przy każdym ruchu i dla każdej partii mięśni. 

MEGAFORMER

HISTORIA LAGREE

Sebastien Lagree, profesjonalny trener fitness, w 1998 roku dostrzegł lukę w branży fitness - brak intensywnych treningów, które mogłyby dawać szybkie efekty przy minimalnym ryzyku kontuzji stawów i mięśni. To zainspirowało go do stworzenia własnej metody treningowej, łączącej techniki kulturystyki i wielu innych treningów siłowych. Tak narodziła się Metoda Lagree, od tego czasu ciągle rozwijana i udoskonalana przez jej twórcę.

 

W 2006 roku Sebastien Lagree stworzył pierwszą maszynę do treningów Lagree Fitness - Proformer. Od tego czasu opracował wiele różnych wersji sprzętu, takich jak Megaformer, Supra, EVO i wiele innych. Każda z tych maszyn jest bezpośrednim odzwierciedleniem nieustannego rozwoju technologii, metod i sprzętu Lagree Fitness.

 

Dzięki nieustannemu zaangażowaniu Sebastiena Lagree, metoda Lagree jest ciągle aktualizowana i udoskonalana, co potwierdza nieustanny proces badań i rozwoju w Lagree Fitness. Obecnie Metoda Lagree jest stosowana w ponad 500 studiach fitness na całym świecie i kontynuuje swoje dynamiczne rozpowszechnianie.

 

W Lagree Warsaw używamy najbardziej nowoczesnej linii maszyn Lagree – Megaformer EVO, a wszyscy nasi trenerzy szkolą się z najnowszych elementów metody Lagree, aby trening, który Tobie oferujemy, był zawsze najwyższej jakości.

HISTORIA LAGREE

KONTROLOWANE POWTÓRZENIA

Metoda Lagree skupia się na powolnych, kontrolowanych powtórzeniach poszczególnych ćwiczeń – nie więcej niż 4-6 powtórzeń na minutę. Nie pozwala na wykorzystanie pędu podczas wykonywania każdego ćwiczenia. Zamiast tego trenujący muszą używać grup mięśniowych w powolny, kontrolowany sposób, co wymaga większej pracy metabolicznej w każdej minucie treningu. Ten dłuższy czas, w którym mięśnie są napięte, daje widoczne rezultaty w krótkim czasie.

 

Ważnym aspektem metody Lagree jest fakt, że maszyny używane w tej metodzie są wyposażone w sprężyny, a nie w ciężary. Opór i napięcie, które są naturalne dla sprężyn, są bardziej elastyczne, co pozwala na dostosowanie trudności ćwiczenia poprzez zmianę pozycji ciała.

 

To perfekcyjne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują treningu, zdolnego poprawić formę i kondycję, nie powodując kontuzji i nie pogłębiając istniejących dolegliwości.

KONTROLOWANE POWTÓRZENIA

ONI ZAUFALI LAGREE

Dzięki swojej efektywności w wyszczuplaniu sylwetki i budowaniu wytrzymałości mięśni oraz niskiemu ryzyku kontuzji, treningi Lagree są bardzo popularne wśród aktorek i aktorów, tancerek i tancerzy, modelek i modeli.

 

Kliknij na nazwisko i dowiedz się więcej:

 

Jennifer Aniston

Beyoncé

Courteney Cox

Miley Cyrus

Viola Davis

David Duchovny

Zach Efron

Calvin Harris

Kate Hudson

Kim Kardashian

Meghan Markle

Michelle Obama

Rihanna

Ben Stiller

Harry Styles

Sophia Vergara

Kate Winslet

 

 

Aniołki Victoria's Secret:

Alessandra Ambrosio

Martha Hunt
Karlie Kloss

Adriana Lima

 

 

 

ONI ZAUFALI LAGREE