facebookinstagram
dlaczego-lagree

DLACZEGO LAGREE?

Ponieważ HEALTH IS WEALTH - zdrowie to największe bogactwo.
dlaczego-lagree
WYSZCZUPLA I RZEŹBI SYLWETKĘ

Powolne, dokładne ruchy w metodzie Lagree nie tylko spalają tkankę tłuszczową, ale także wydłużają mięśnie – dzięki czemu Twoje ciało szybko nabiera smukłości, a jednocześnie zyskuje pięknie zarysowane mięśnie, bez nadmiernej masy. Dzięki Lagree szybko wyszczuplisz i ujędrnisz trudne do wytrenowania miejsca, takie jak talia, dół brzucha, wewnętrzna stronę ud. Żaden inny trening nie da Ci tak szybkich i tak widocznych efektów.

NIESAMOWICIE EFEKTYWNY

Poszczególne ćwiczenia Lagree skupiają się precyzyjnie na konkretnych grupach mięśni, efektywnie je trenując – dlatego w trakcie zajęć trwających zaledwie 45 minut ćwiczysz całe ciało. To idealny trening dla osób, które chcą wyglądać świetnie, a jednocześnie nie mogą poświęcić dużo czasu na sport.

WZMACNIA KRĘGOSŁUP

Metoda Lagree, nie tylko wzmacnia mięśnie brzucha, ale również korzystnie wpływa na kręgosłup, poprawiając jego stabilność i elastyczność. Ćwiczenia te koncentrują się na wzmacnianiu mięśni korpusu, które są kluczowe dla prawidłowego funkcjonowania i zdrowia kręgosłupa. Dzięki treningom Lagree zniwelujesz negatywne efekty pracy przy komputerze.

dlaczego-lagree
ZMNIEJSZA STRES

Trening Lagree to 45 minut wyłącznie dla Ciebie, kiedy możesz – a wręcz musisz – oderwać się od codzienności. Nie masz czasu myśleć o niczym innym. A dodatkowo trening Lagree stymuluje produkcję endorfin, czyli hormonów szczęścia. Dzięki temu po treningu wychodzisz z Lagree Warsaw z nową dawką energii.

UJĘDRNIA SKÓRĘ

Trening Lagree intensywnie angażuje wiele grup mięśniowych i wydłuża je, co prowadzi do ładnie wyglądającej sylwetki, a jednocześnie poprawy elastyczności skóry. Aktywność fizyczna pomaga zwiększyć krążenie krwi, co poprawia nawilżenie skóry i przyspiesza regenerację komórek. W rezultacie regularne treningi Lagree prowadzą do bardziej ujędrnionej, napiętej i zdrowo wyglądającej skóry. Nasi klienci widzą poprawę elastyczności skóry już po kilku treningach.

POPRAWIA MOBILNOŚĆ

Metoda Lagree nie tylko koncentruje się na konkretnych grupach mięśni, ale także znacznie poprawia równowagę i elastyczność ciała. Powolne i kontrolowane ruchy na ruchomej platformie Megaformer EVO wymagają dużej stabilności, co z czasem poprawia ogólną równowagę.

dlaczego-lagree
BEZPIECZNY

Metoda Lagree jest gwarancją bezpiecznego treningu, bez względu na Twój poziom zaawansowania. Została zaprojektowana tak, aby nie przeciążać stawów. Niska intensywność i kontrolowane ruchy minimalizują także ryzyko urazów mięśni, a jednocześnie pozwalają Ci skupić się na poprawnym wykonywaniu ćwiczeń i rozwijaniu siły mięśniowej.

HIGIENICZNY

Nie lubisz używać sprzętu, który przed chwilą spoconą ręką dotykał ktoś inny? My też nie! Dlatego w Lagree Warsaw cały trening wykonujesz na jednej, tej samej maszynie, która jest dezynfekowana po każdych zajęciach. Masz tę maszynę tylko dla siebie. Czystą, zdezynfekowaną, higieniczną.

DLA KAŻDEGO

Metoda ta może być dostosowana do wielu poziomów sprawności i umiejętności, co sprawia, że jest dobrym wyborem dla początkujących, jak i doświadczonych sportowców, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn.