facebookinstagram
o-nas

O NAS

Bo Lagree Warsaw to coś więcej niż Klub Fitness.

NASZA HISTORIA

Cześć,


Mam na imię Sylwia i jestem współzałożycielem i prezeską Lagree Warsaw.


Od dziecka uwielbiam sport, przez wiele lat grałam w siatkówkę i koszykówkę. Fitnessem zajmuję się od ponad 10 lat. Przez większość tego czasu chodziłam głównie na siłownię. Aby równomiernie wytrenować całe ciało, robiłam po 4-5 treningów w tygodniu, po 2 godziny każdy – sama i z trenerem personalnym. Byłam zadowolona z efektów, ale 8-10 godzin w tygodniu na siłowni to sporo czasu. Plus nawet dobre siłownie to nie jest moje ulubione miejsce na ziemi.

 

W międzyczasie próbowałam też wielu innych metod treningowych. Blisko 2 lata (podczas pandemii) chodziłam regularnie na EMS – ale nadal mi czegoś brakowało. Chodziłam również na treningi funkcjonalne, cross-fit, high-intensity pilates – za każdym razem przynajmniej po 10 treningów, żeby poznać daną metodę. Wciąż miałam jednak poczucie, że to jeszcze nie jest to. Szukałam więc dalej.


W 2021 r. dowiedziałam się o Lagree Fitness. Zaczęłam czytać o tej metodzie. W Polsce nie było żadnego studia Lagree, więc poleciałam do Monachium, żeby spróbować. Zakochałam się w tej metodzie od pierwszego treningu. Równomierny trening całego ciała w 45 minut. Trening, który bez używania dużych obciążeń nawet tak wytrenowanej osobie, jak ja, dał mocno w kość. A po nim czułam się rewelacyjnie. Silniejsza fizycznie i psychicznie.


Od tego momentu wszystko się zmieniło. Postanowiłam odejść z pracy w korporacji i otworzyć studio Lagree w Warszawie. Dziś jestem certyfikowanym trenerem Lagree, z certyfikacją zdobytą w siedzibie Lagree Fitness w Kaliforni. Sama trenuję wyłącznie Lagree, 3-4 razy w tygodniu i jestem zachwycona efektami.


Cieszę się, że mogę zaprosić Ciebie na trening, który szczerze uważam za najlepszy fitness na świecie.

NASZA HISTORIA

CZAS NA NOWĄ JAKOŚĆ TRENINGU

Nasze studio to nie tylko genialny trening – to miejsce dla osób, które lubią i doceniają wysoką jakość. Dlatego tworząc nasze studio dbaliśmy o to, aby było piękne, a jednocześnie funkcjonalne. Nie tylko dostarczamy Ci najnowocześniejszy sprzęt do treningu, ale także oferujemy dodatkowe udogodnienia, które uczynią Twój pobyt u nas niezapomnianym.

 

Po intensywnym treningu skorzystaj z naszych wysokiej jakości kosmetyków. Nasze lustro z hollywoodzkim oświetleniem pozwoli Ci dopracować swój look do perfekcji, czy to po treningu, czy przed wyjściem na miasto. 

 

Dbamy o to, aby nasi goście świetnie się tu czuli i wychodzili zmęczeni, ale uśmiechnięci i silniejsi – fizycznie i psychicznie.

CZAS NA NOWĄ JAKOŚĆ TRENINGU

SPOŁECZNOŚĆ, KTÓRĄ CHCEMY STWORZYĆ

W Lagree Warsaw pragniemy stworzyć coś więcej niż tylko studio fitness – pragniemy budować społeczność. Naszym celem jest tworzenie przestrzeni, w której ludzie z różnych środowisk mogą się spotkać i wspólnie dążyć do poprawy swojego zdrowia, siły i samopoczucia. 

 

Nasza społeczność to nie tylko treningi – to także wspólne wydarzenia, warsztaty i spotkania, które umożliwiają nawiązywanie nowych znajomości i budowanie silnych relacji. Uważamy, że fitness to nie tylko droga do zdrowia, ale też do radości, spełnienia i poczucia przynależności.

 

Dołącz do naszej społeczności w Lagree Warsaw, odkryj swoje możliwości i poczuj siłę grupy. Wspólnie możemy osiągnąć więcej!

 

Więcej szczegółów już wkrótce.

SPOŁECZNOŚĆ, KTÓRĄ CHCEMY STWORZYĆ